ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 12.04.2021 12:53

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ

У зв’язку із збільшенням числа захворювань на коронавірусну інфекцію, надаємо інформацію про ситуацію у громаді.

За даними головного лікаря Студениківської ОТГ Вікторії Кормишевої впродовж тижня на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 84 особи. Із них: від нуля до чотирьох років - 5 осіб, від п’яти до чотирнадцяти – 8 осіб, від 15 до 17 років –6 осіб, від вісімнадцяти до двадцяти дев’яти років –11 осіб, від тридцяти до шістдесяти чотирьох –44 особи, 65 років і старше – 13 осіб. На госпіталізації перебуває одна особа.

За тиждень у громаді обстежено 108 осіб, виявлено 23 хворих із позитивною реакцією на COVID – 19.

Будьте здорові, бережіть себе і своїх близьких.