БЛАГОУСТРІЙ.СТУДЕНИКИ

Дата: 17.04.2021 14:42

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ: СТУДЕНИКИ

Щорічно у третю суботу квітня світ відзначає Міжнародний день довкілля.

Щедро обдарована природою наша Земля. Ми з вами живемо серед природи і самі є частинкою її. І ми мусимо оберігати і примножувати її красу.

Урочище «Чернещина» поряд з селом Студеники раніше славилось своєю красою.Всі сільські події і свята відзначались тут, під крислатими столітніми дубами. Свята села, дні урожаю, перший і останній дзвоник. Тут любили відпочивати сім'ями, зустрічалась молодь.

На жаль, за останні роки колись мальовничий ліс заріс чагарниками, з'явилось багато сміття.

Сьогодні небайдужі мешканці села Студеники вийшли на суботник, щоб відродити красу Чернещини.

З ранку і до обіду в лісі кипіла робота. Вирубували чагарники, прибирали гілля, збирали сміття, усе зібране завантажили на трактор та вивезли. Всього на народну толоку зібралося 60 жителів, усім зайшлася робота, працювали завзято і дружно, тому фото урочища «до» та «після» приємно вас здивує, однак до закінчення робіт ще далеко.

Громада планує зробити тут зону відпочинку для жителів села.

Щира подяка чоловікам, які взяли на себе найважчу роботу і жінкам, чиї дбайливі руки збирали, вигрібали, рятували ліс від сміття.

Спасибі всім, хто взяв участь у суботнику. Разом ми велика сила і тільки наша власна ініціатива зробить довкілля чистим. Маленькими кроками прикрашаємо світ, робимо його чистішим, а відтак самі очищаємось.