ВІТАННЯ

Дата: 17.04.2021 14:45

СПАСИБІ ПОЖЕЖНИКАМ, РЕСПЕКТ РЯТІВНИКАМ!

Шановні вогнеборці! Від імені всіх жителів громади вітаю вас зі святом. І хоча із пожежників ви стали рятівниками, сьогодні ми хочемо привітати вас із професійним святом.

Ви обрали одну з найбільш мужніх професій, яка вимагає великої майстерності і відваги. Від вашого вміння швидко приймати правильні рішення часто залежить не тільки майно, а й життя, здоров'я і безпека людей. Професія пожежного вимагає від людини високої професійної підготовки, величезної сили духу. Прийміть слова щирої вдячності за те, що готові віддати стільки сил на благо громади.

Тепла вам, міцного здоров'я, світла не від нових пожеж, а від щасливих посмішок ваших близьких і коханих. Нехай ваша зміна завжди буде успішною, а вихідні спокійними.

Переконана, що ваша самовідданість і високий професіоналізм слугуватиме міцною основою для зміцнення безпеки нашої Студениківської громади!

І найголовніше побажання: нехай рукави завжди залишаються сухими!

Голова Студениківської ОТГ Марія Лях