БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 21.04.2021 09:53

БЛАГОУСТРІЙ. ЦЕНТР БЕЗПЕКИ

До заходів із благоустрою та озеленення громади доєдналися працівники Центру безпеки. Раніше на території Центру уже був сад, посаджений ще у 1960 році, нині він постарів, тому працівники, підтримуючи традицію своїх попередників, – пожежників, заклали молодий фруктовий сад. Яблуні, груші, черешні, вишні та слива відтепер поселилися на території закладу. Всього висаджено 11 дерев. Усе це завдяки ініціативі та фінансовій підтримці голови Студениківської громади Марії Олександрівни Лях. Виконували справжню чоловічу роботу і співробітники рятувального підрозділу, і працівники охоронної фірми «Альфа Безпека».

«Садити дерева значно приємніше, аніж рятувати їх від вогню. У цьому році вони ще не зацвітуть, але сподіваємось за якийсь час зможемо запросити жителів скуштувати плодів цих дерев», - коментує акцію очільник Центру безпеки Василь Петрович Байло.Фото без опису