БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 22.04.2021 10:38

БЛАГОУСТРІЙ ОПЕРАТИВНО. ПРИСТРОМИ

Заходи із благоустрою продовжуються у всіх селах громади. Зокрема у Пристромах за активного сприяння старости села та небайдужих мешканців робота перемістилася на прибирання території пам’ятних місць, зокрема місць поховання. На в’їзді до кладовища встановлено нові ворота, вирубано поросль, прибрано бур’яни. Більше аніж 300 метрів бетонної огорожі очищено щітками від грибка, на завтра передбачено ґрунтування та фарбування огорожі. Частину бетонної огорожі, яка була пошкоджена, замінено.

Всього на толоці працювало більше 30 осіб. Це працівники бюджетної сфери: школи, садочка, небайдужі громадяни. Вивезення зібраного сміття відбудеться завтра за допомогою місцевого підприємства Укрпромпостач -95.