СТРАТЕГІЯ ГРОМАДИ

Дата: 22.04.2021 10:49

ВНОСИМО ЗМІНИ ДО СТРАТЕГІЇ

Сьогодні відбулося засідання робочої групи із внесення змін до Стратегії. Засідання відбувалося у он-лайн режимі із дотриманням усіх карантинних вимог. На пропозицію учасників робочої групи, розпочали роботу із аналізу виконання Стратегії за 2019-2020 роки, про що розповіла провідний спеціаліст з питань регіонального розвитку Віта Петрівна Козелецька. Основні аспекти виконання Стратегії містилися у Звіті сільського голови, тому жителі могли із ними ознайомитися. Деякі питання потребували уточнень та перегляду.

Було також проаналізовано сильні та слабкі сторони громади, учасники обговорили кожен аспект та ухвалили консолідований аналіз SWOT

До наступного тижня запропоновано зробити аналіз проблем, визначених за результатами SWOT, визначитися із основними потребами для цього, наявним потенціалом, бар’єрами та конкретними кроками усунення проблем. Дані слід внести до таблиці розв’язання проблем. Наступну зустріч заплановано через тиждень.