БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 23.04.2021 10:59

БЛАГОУСТРІЙ ОПЕРАТИВНО.ОСВІТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКЕ

Погожий весняний день використали для прибирання працівники освіти села Переяславське. Вчителі на чолі із директором закладу Романом Феліксовичем Корнієнком взялися до благоустрою території школи. Роботи багато, бо після огородження території та коронування старих верб сотні вербових гілочок виявилися засипаними землею, а значить за місяць - другий, якщо їх не прибрати, зашумлять на шкільному подвір’ї верболози. Тому і працюють всі дружно, вибирають до найменшої гілочки, загрібають, розчищають асфальтовані доріжки від землі.

Поруч вигрібають залишки торішньої трави, а от клумби вже впорядкували. Територія школи велика, тому роботи вистачає всім, а ще вчителі не можуть пропустити нагоди, щоб не пожартувати, розповісти цікаву історію.

Після завершення роботи територію не впізнати, залишилося тільки висіяти траву, щоб весняні дощики допомогли обійтися без поливу. А школа у Переяславському справжня красуня, ніяк не гірша за міську, а може і краща, бо у ній усе робиться дружно і весело.