БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 28.04.2021 13:57

БЛАГОУСТРІЙ ОПЕРАТИВНО. ПРИСТРОМИ

Ще один приклад співпраці старостату та місцевого господарства продемонструвало село Пристроми. Впродовж тривалого часу працівники бюджетної сфери та небайдужі жителі прибирали територію місцевого кладовища і після цього залишилися цілі кучугури зрізаних гілок, штучних квітів, торішньої трави та всякого непотребу. Щоб вивезти все це на сіміттєзвалище була потрібна техніка, тому староста села Юрій Анатолійович Саєнок звернувся до місцевого господарства.

«Щира подяка керівнику Укрпромпостач 95 Сергію Івановичу Барабашу за допомогу технікою у прибиранні кладовища. Завжди знаходимо підтримку у керівництва підприємства. Кількість зібраного така значна, що для вивезення потрібна не одна машина, всі разом зробили велику роботу і до поминальних днів пам’ятні місця будуть повністю прибрані», - зазначає Юрій Анатолійович.

Наразі проводиться фарбування огорожі кладовища