ВІТАННЯ

Дата: 01.05.2021 10:47

ВІТАННЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Дорогі земляки!

Велике благословенне свято ступає на нашу землю, свято оновлення, свято відроджених надій, свято Великодня. Щиро і сердечно вітаю кожну родину громади із цим світлим днем. Нехай разом із лозовим кошиком, наповненим дарами, разом із церковними свічками і чистими молитвами до кожної нашої оселі ввійде щастя, здоров’я, віра у краще життя.

Від імені депутатського корпусу, членів виконкому, виконавчого апарату ради сердечно бажаємо злагоди і благополуччя у кожну оселю. Ми прожили непростий рік, але Бог благословив нас пройти через випробування і стати сильнішими, нехай же і надалі у кожному домі панують злагода, добро, нехай щедрими будуть наші столи, нехай розвиваються і процвітають наші села, нехай добрими і наповненими корисними справами будуть усі дні життя. Щиро зичимо миру Україні, нових звершень нашій громаді, тепла і родинного затишку кожній господі. Смачної паски та веселого Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою – Марія Лях.

Вітання від Студениківської ТГ