ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 05.05.2021 10:00

КОШТИ ВІД БОРИСПІЛЬСЬКОЇ РАЙРАДИ У ГРОМАДІ!

На рахунок Студениківської громади надійшли кошти у сумі 1, 5 мільйонів, які після створення громад залишалися на рахунках Переяслав-Хмельницького району та потрапили у розпорядження Бориспільської районної ради.

Ми вже говорили, що доля коштів вирішувалася впродовж кількох сесій депутатами Бориспільської районної ради.

Загалом наших коштів, що надійшли від Пристромської та Строківської сільської ради було 3, 8 мільйонів. Шляхом дискусій і перемовин вдалося відвоювати лише 1, 5 мільйонів гривень і то у вигляді субвенції. Головна вимога депутатів: капіталовкладення мають бути у певні проєкти. Депутати обрали виготовлення ПКД на термомодернізацію школи у селі Семенівка та капітальний ремонт вулиці Лісова у Студениках, на яку у нас є проєкт. Це єдиний спосіб отримати у громаду хоча б якусь частину грошей із тих, що перейшли у розпорядження Бориспільського району від наших сіл.

Після проведення усіх процедурних вимог, кошти будуть використані за цільовим призначенням.