ВІТАННЯ

Дата: 08.05.2021 09:24

Дорогі земляки!

Студениківська територіальна громада щиро вітає наших дорогих і рідних матусь із Днем матері.

Немає слів, щоб виразити нашу любов і повагу. У День матері, хочу сказати спасибі всім мамам, зовсім юним і нашим сивим ластівкам: ви не тільки подарували дітям життя, але і навчили цінувати його, дивитися на світ відкрито і привітно, боротися за своє щастя і ніколи не сумувати! Для кожної дитини ви найбільший оберіг, ви цілий великий світ, ви сонце і небо, радість і любов!

Бажаємо вам щастя, тепла, затишку і вдячності від дітей і онуків. Нехай ваше материнське серце завжди буде зігріте підтримкою близьких, любов’ю дітей і повагою оточуючих. А наші діти нехай будуть щасливими!

З повагою голова Студениківської територіальної громади Марія Лях.