ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Дата: 13.05.2021 08:25

ЗНОВУ ОТРУТА !!!!

Продовжують надходити скарги від мешканців громади на дії одноосібників! Гинуть комахи та тварини, труїться худоба? Уникнути цього можна тільки спільними зусиллями.

Наголошуємо на тому, що згідно з Державними санітарними правилами «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» (ДСП 8.8.1.2.001-98) ЗАБОРОНЕНО застосовувати пестициди та агрохімікати в межах населеного пункту та здійснювати штангове обприскування і гербігацію дощуванням!!!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СТУДЕНИКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Якщо дії одноосібників або «орендрів» суміжних з Вашими земельних ділянок порушують вказані вище норми законодавства України, Ваші права, шкодять Вашому здоров’ю, Ваших близьких, сусідів наполегливо просимо:

1. Обов'язково сфотографувати або зафільмувати факт порушення

2. НЕГАЙНО звернутися до правоохоронних органів за номером 102 або до поліцейського офіцера громади (093 050 63 16 – Руслан Іванович Хоменко)

3. Якщо Ви відчули наступні симптоми: сухість у роті, запаморочення, головний біль, нудота, блювання – НЕГАЙНО викликайте швидку за номером 103, або зверніться до сімейного лікаря для отримання необхідної медичної допомоги.