ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 13.05.2021 09:41

ДИТЯЧИЙ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ НАЙМЕНШИХ

У селі Переяславське у любовно доглянутому скверику завершився наступний етап роботи із облаштування місця відпочинку. Досі вже розплановано ділянку землі навпроти сільської ради, прибрано навколишню територію, висаджено дерева та декоративні кущі і навіть встановлено невеличкий будиночок із гіркою, драбиною, баскетбольним щитом, а поруч червоніє качелька. Правда, випробувати на міцність дітвора її ще не встигла, бо роботи щойно завершились. Придбано майданчик ще восени і він спокійно дожидався весни, планування та впорядкування території. Потім дорослі акуратно перенесли будиночок через дорогу і врешті сьогодні із залученням звичайних чоловічих умінь, дружньої підтримки та цілого набору інструментів таки встановили його. До роботи, окрім старости Михайла Романовича Ємельяненка, долучилися також депутати від округу Віталій Миколайович Барабаш та Роман Феліксович Корнієнко, а також небайдужі громадяни. Щоб дерев’яні конструкції прожили якомога довше під них підклали шматочки покриття зі штучною травою.

«Ця частина скверу буде призначена для найменших діток, ще визначаємось із тим, як покращити територію довкола,можливо це буде покриття зі штучною травою, думаємо завезти пісок, обладнати пісочницю, зробити лавочки і багато всього іншого, огородити територію та провести воду, використавши колишній водопровід. До завершення ще далеко, тому працюємо над облаштуванням місця відпочинку. Дякуємо всім, хто долучився, і чекаємо малечу у гості», - зазначає Михайло Романович.