ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 24.05.2021 10:26

ПРИСТРОМИ ОСВІТЛЮЮТЬСЯ

Вуличне освітлення належить до базових потреб, які повинні отримати жителі громади. Досі село Пристроми було освітлено не повністю. Саме тому староста села Юрій Анатолійович Саєнок розповідає про роботи, які зараз виконуються. Зокрема, протягнуто 720 метрів кабелю, бо була відсутня фаза. Поставили 43 ліхтарі вуличного освітлення, освітили вулицю Миколаївську, на якій світла не було ніколи, вулицю Жовтневу, чорнобильське поселення. По вулиці Сонячній, Польовій реконструювали ділянку освітлення протяжністю 70 метрів, частина її не освітлювалася. Також провели заміну ламп, всього 73 ліхтарі.

«Роботи виконані у належні строки і якісно, залишилися проблеми по центральній вулиці Черняховського, де слід встановити ще чотири опори, також на одній із опор на виїзді із села буде встановлено камеру відеоспостереження. Найближчим часом розпочнуться роботи із встановлення відео спостереження. Ми разом зі спеціалістами та заступником голови Григорієм Кобялком об’їхали територію та оцінили потребу у камерах. Всього у селі буде встановлено 17 камер відеоспостереження, щоб перекрити всі в’їзди та виїзди. Загальна вартість встановлення камер відеоспостереження майже 400 тисяч», - зазначає Юрій Анатолійович.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)