ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 28.05.2021 12:32

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та власників пасік!

Доводимо до Вашого відома, що Група компаній «Нива Переяславщини» у період з 29 травня по 15 червня 2021 року (в залежності від погодних умов) у нічний час із 21 години вечора до 5 години ранку буде проводити обробку засобами захисту рослин посіви озимого ріпаку на території сіл Сомкова Долина, Соснівка, Студеники, Козлів, Переяславське, Семенівка, Леляки, Студениківської територіальної громади.

З метою запобігання отруєнню бджіл просимо власників пасік забезпечити їх ізоляцію (вивезення у безпечне місце) протягом періоду обробки, а також повідомити про їх наявність відповідні старостинські округи для детальнішого ознайомлення із термінами робіт.

Роботи провадитимуться із повним дотриманням вимог ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві».