ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 03.06.2021 15:44

ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ

У селі Переяславське розпочали поточний ремонт однойменної вулиці. Треба сказати, що разом із вулицею Шевченка – це найбільш зруйновані шляхопроводи села. Однак громада не може вкласти у їх ремонт кошти, бо вулиці перебувають на балансі Облавтодору.

Вулиці Переяславській поталанило, бо на ній розташована щойно збудована Амбулаторія, яка незабаром чекає відкриття.

«Наші неодноразові перемовини із Департаментом регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації врешті дали наслідки. Вулиця Переяславська не була внесена до переліку доріг, що ремонтуватимуться цьогоріч, але усі погодились, що не може бути новенький медичний заклад на такій «непроїзній» вулиці, тому найближчим часом ремонтні роботи будуть проведені, так що до відкриття амбулаторії матимемо подвійний подарунок», - зазначила голова Студениківської ТГ Марія Лях.