"Голос Студениківської громади" №13 від 12 червня

Дата: 15.06.2021 09:07

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО
РОЗПОЧАТО
«Будівництво стадіону у селі Переяславське справді велике  і не тільки тому, що це найбільший проект за всю історію Студениківської ТГ, але й тому, що на лежить до переліку об’єктів Президентської програми «Велике
будівництво». Проект входить до Стратегії розвитку Київської області та Стратегії сталого розвитку Студениківської об’єднаної територіальної громади на 2019-2026 роки. У 2019 році Студениківською
сільською радою за рахунок коштів місцевого бюджету розроблено проектно-кошторисну документацію вартістю 84,672 тис.грн.
Загальна вартість будівництва становить 14 643 327 гривень.

ПРИСТРОМИ ЯСКРАВІШАЮТЬ
Днями протягнуто 720 метрів кабелю для вуличного освітлення, адже раніше бракувало фази.Поставили 43 ліхтарі, освітили вулицю Миколаївську, на якій світла не було ніколи, вулицю Жовтневу, чорнобильський масив. По вулиці Сонячній, Польовій реконструювали ділянку освітлення протяжністю 70 метрів, частина її не освітлювалася. Також провели заміну ламп, Всього 73 ліхтарі.
Роботи виконані у належні строки і якісно, залишилися проблеми по центральній вулиці Черняховського, де слід встановити ще чотири опори, також на одній із опор на виїзді із села буде встановлено камеру відеоспостереження.
НАШІ- НАЙКРАЩІ
15, 16 травня 2021 року в місті Одеса відбувся V Національний чемпіонат з фолькльору. Народний фолькльорний аматорський колектив «СТРОКІВЧАНКА» село Строкова та народний аматорський вокальний колектив
«ОСІННЄ ЗОЛОТО» село Козлів Студениківської ОТГ гідно представили нашу громаду в цих змаганнях. Привезли додому Гран прі, дипломи та медалі!
Щиросердечно вітаємо наші талановиті колективи і бажаємо подальших успіхів та перемог!!! Ви наша гордість!!!