Співпраця служби зайнятості з ОТГ

Дата: 22.06.2021 10:33

Співпраця служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами продовжується

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаних територіальних громад, директор та заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості 22.06.2021 року відвідали Студениківську сільську раду .

Під час виїзного заходу на території сільської ради, Любов Красова та Любов Томченко надавали жителям громади інформаційно-консультаційні послуги, щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів;  інформацію про наявні актуальні вакансії.