КОНКУРСИ. ФЕСТИВАЛІ

Дата: 16.06.2021 14:10

ГАСТРОЛІ

Сьогодні, 16 червня потужна делегація творчих колективів громади вирушила у гастрольну поїздку до Хорватії на Міжнародний пісенний конкурс «Українські солоспіви у Рієці»

19.06.21.Міжнародний конкурс " Українські солоспіви у Рієці" очікує конкурсну програму, у якій візьмуть участь: соло вокалісти; вокальні дуети; тріо; вокально-інструментальні ансамблі; інструменталісти, інструментальні дуети; численні вокальні колективи, серед яких і наші аматори.

На переможців конкурсу чекають: Дипломи учасників, Подяки, Кубки Лауреатів конкурсу Першого, Другого і Третього місць, Гран-Прі, нагорода симпатії засновниці конкурсу, народної артистки України Ольги Камінської, нагорода "Соловейку України, співаючому у Рієці"( пам'яті Берегині Тетяни Мельник), нагорода "Міжнародний Соловейко" і ще багато творчих майстер-класів і несподіванок.

Щиро бажаємо нашим учасникам вдалої поїздки та успішних виступів