ОСВІТА

Дата: 25.06.2021 15:21

ВИПУСКНИЙ БАЛ У ПРИСТРОМСЬКОМУ ЗДО „МАЛЯТКО”

24 червня відбувся випускний у закладі дошкільної освіти „Малятко,, у селі Пристроми.

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

Розпочалися випускні з урочистого входу маленьких випускників. Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували пісні, танцювали таночки.

Вихователі, затамувавши подих, дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету. Вони привітали випускників зі святом, побажали їм цікавого навчання, вміння та старання.

Теплими словами привітали своїх вихованців директор ЗДО Лєна Степанівна Шпак та діловод Пристромського старостинського округу Валентина Володимирівна Свириденко, які щиро побажали дітям знайти своє місце в житті, добра, успіху та нагородили випускників дипломами про закінчення дитячого закладу. а також подарували портфелі спонсорами подарунків була фірма "Укрпромпостач". Бажаємо випускникам цікавого навчання, а спонсорам спасибі за подарунки.

Від імені всіх батьків і дітей були сказані слова подяки вихователям і всім працівникам дитячого садка.

Пройде час, а в малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Ото ж бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом.