Дата: 05.07.2021 08:17

про проведення конкурсу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ  СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ Бориспільського району Київської області (місцезнаходження: вул. Переяславська, 19, с. Студеники, Бориспільський район, Київська область, 08421) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Головного спеціаліста(кадрова робота, діловодство) сектору загальної та

організаційної роботи

1.  Основні вимоги до кандидата на посаду: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3-х років. Вільне володіння державною мовою, знання законодавчої бази, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки, володіння основними принципами роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають  протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу до конкурсної комісії сільської ради такі документи:

1. Заяву про участь у конкурсі із зазначенням у ній факту ознайомлення заявника з обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби.

2. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.

3. Дві фотокартки розміром 4х6 см.

4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

5. Підтвердження  щодо подачі декларації  (кандидата на посаду).

6. Копію документа, який посвідчує особу.

7. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які працюють в органі місцевого самоврядування, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Документи подавати особисто або надсилати поштою (рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення) за місцезнаходженням сільської ради. Конверт із пакетом документів має містити позначку: «Конкурсна комісія (Студениківська сільська рада)». Контактна особа, яка надає додаткову інформацію - начальник сектору загальної та організаційної роботи - Сєдіна Лариса Василівна,   тел.: (04567)-2-72-10, електронна адреса: studenikisr@ukr.net.