ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 08.07.2021 12:04

Головне Управління Пенсійного фонду України у м. Києві безробітних Переяславщини запрошує на роботу

07 липня 2021 року 9 безробітних осіб, які перебувають на обліку у Переяслав-Хмельницькій міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості, взяли участь у міні-ярмарку вакансій, який проходив у форматі онлайн, за участі  Головного Управління Пенсійного фонду України у м. Києві.

Під час заходу представник роботодавця розповів про наявні актуальні вакансії, вимоги до претендентів, умови праці та розмір заробітної плати.

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 23, м. Переяслав, каб.14,11 телефони для довідок (04567)51682, (04567)51754