СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 07.07.2021 15:15

СТРОКОВА ЗІБРАЛА РАЗОМ УСЮ РОДИНУ

Невеличке село Строкова, окрім традиційного купальського дійства влаштувало ще і застілля для всіх присутніх. Пригощали наїдками та напоями, а головна страва – смачнючий плов. Такого великого українського казана зі східним пловом ми ще ніколи не бачили, а про смак згадуємо і досі!

Але не хлібом єдиним: дивували земляків і автентичними піснями і оперним співом і виступом купальських русалоньок. Улюблений колектив «Строківчанка» порадував чудовим репертуаром, а гості із села Козлів - колектив «Осіннє золото» подарував незабутні хвилини спілкування із українською піснею. Окрасою свята став виступ Валерія Івановича Мартишка, доброго друга Строкової.

Щиро бажаємо, аби усі сподівання, що мали жителі цього дня справдились, а ситуація в Україні дозволила провести ще не одне свято.