СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 07.07.2021 15:19

СОСНОВА ВРАЖАЛА ВЕЛЕЛЮДНІСТЮ

На святкування у село Соснова з’їхалися, як завжди не лише жителі села, а й кілька довколишніх районів. Тут була і святково прикрашена сцена иі спеціальна купальська фотозона і імпровізовані лавки із солом’янихтюків. І якщо Студеники полоскав літній дощик, то Соснову він обійшов, тому зібрання було велелюдним. Радували виступами самодіяльні артисти. Полонив своїм співом колектив «Любисток», завела глядачів віночком українських пісень Зоя Романівна Тимченко, подарувала хвилини тонкого спілкування із піснею «Долинянка». Очільник ПП «Соснова» Ю.І.Павлушко відзначив, що свято традиційно вже вдвадцяте збирає спільноту, аби подарувати відпочинок перед гарячою порою жнив, а Марія Олександрівна подякувала Юрію Івановичу та всім меценатам, які долучилися до організація свят, побажала жителям здоров’я і благополуччя в родинах. Гуляння затягнулося мало не до ранку, величезне купальське багаття було видно на кілька кілометрів і Сосновій цієї ночі було явно не до сну.