ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 20.07.2021 09:31

З метою налагодження співпраці з роботодавцями, 19 липня 2021 року директором Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Любов Красовою була проведена зустріч з керівником новоствореного Ташанського центру соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської, Дівичківської, Студениківської сільських рад Олександрою Омелян.

Під час робочої зустрічі Любов Красова презентувала послуги служби зайнятості та ознайомила із сервісом служби зайнятості – «електронний кабінет роботодавця». Керівник центру Олександра Омелян насамперед розповіла про потребу у працівниках та було обумовлено про подальшу співпрацю між службою зайнятості та роботодавцем з питання підбору персоналу з урахуванням нинішніх та перспективних потреб центру.