Регуляторнтй акт

Дата: 21.07.2021 11:04

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення Студениківської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Студениківської сільської територіальної громади» та Аналіз регуляторного впливу зазначеного акту, підготовлений Відділом з юридичних питань Виконавчого комітету Студениківської сільської ради.

Проєкт регуляторного акта спрямований на удосконалення нормативно-правового регулювання відносин у сфері благоустрою території населених пунктів громади, належного утримання та раціонального використання її території, забезпечення чистоти та порядку на території Студениківської сільської територіальної громади.

Підставою для розробки проєкту вищезазначеного рішення є Закон України «Про благоустрій населених пунктів», Типові правила благоустрою території населеного пункту, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від                    27 листопада 2017 року № 310, зареєстровані в Міністерстві юстиції України     18 грудня 2017 р. за № 1529/311397.

Правила благоустрою

Аналіз регуляторного впливу