Безробітних продовжують знайомити із призначення пенсії

Дата: 12.08.2021 13:55

Безробітних громадян Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії продовжують знайомити із законодавчими вимогами для призначення пенсії

12 серпня 2021 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості був проведений інформаційний семінар для безробітних осіб передпенсійного віку.

Начальник відділу обслуговування громадян №14 (сервісний центр) управління обслуговування громадян  ГУ ПФУ у Київській області Тетяна Бугай детально розповіла про особливості обчислення страхового стажу, терміни та умови виходу громадян на пенсію, вплив заробітної плати на розрахунок пенсійного забезпечення. Рекомендувала контролювати сплату страхових внесків роботодавцем у реєстрі застрахованих осіб за допомогою онлайн-сервісів Пенсійного фонду України: СМС-інформування та Веб-порталу електронних послуг.

Наприкінці заходу безробітні громадяни мали можливість отримати індивідуальні роз’яснення.

Такі заходи підвищують рівень поінформованості населення з питань пенсійного забезпечення та сприяють захисту прав громадян.

Центр розвитку підприємництва працює на постійній основі та запрошує роботодавців та шукачів роботи скористатися послугами та взяти участь у заходах!

За більш детальною інформацією можна звертатись за телефонами: (04567) 5-16-82, (04567) 5-53-95, (04567) 5-17-54