ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 06.08.2021 11:44

СЕМЕНІВСЬКА ДІТВОРА ВПОДОБАЛА НОВИЙ МАЙДАНЧИК

«Ввечері нарахували аж 42 діточок, і це ще без трьох наших», - так кажуть про велелюдні зібрання на новому дитячому майданчику у селі Семенівка.

«У перші дні після встановлення дітвора навіть чергу встановлювала, кому наступному гратися на майданчику, - каже староста села Валентина Михайлівна Жеребко Дитяче населення на літо у нас закономірно зростає: школяриків у нас 130, а на літо не менше 200 діточок, бо найкращі канікули у бабусі з дідусем у селі, тому новенький майданчик нам дуже був потрібен. Розташували ми його якраз у центрі села поруч із Амбулаторією на галявині. А тепер подивились, що до наших ялин треба посадити якісь дерева із пишною кроною, щоб створити затінок. Майданчик у нас аналогічний до того, що встановили нещодавно у Пристромах. Добре, що тут все в комплексі, тому малеча біжить по колу одне за другим і задоволенню немає меж. Встановлено обнову за кошти громади».

Жаркий сонячний день не дозволив на повну насолодитися дитячим товариством, але маленькі відвідувачі так витоптали траву довкола майданчика, що відразу видно, що місце улюблене і людне. Сподіваємось майданчик довго слугуватиме і буде радувати малечу.