СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 20.08.2021 13:02

СВЯТКУЄ СОМКОВА ДОЛИНА

Два свята у одному – відзначення Преображення Господня та прийдешній День Незалежності, зійшлися у одному святковому концерті у Сомковій Долині.

У центрі села людно і гамірно. Дорослі неквапно спілкуються, а малеча не має часу глянути вгору, бо дуже вже кличуть до себе надувні гірки, запрошує батут та приманює солодка вата. Тут найдеться розвага до смаку кожному.

Тим часом клуб повний-повнісінький, і поважні бабусі та дідусі налаштувалися на свято. Щиро вітали присутніх голова Студениківської територіальної громади Марія Олександрівна Лях, староста села Тетяна Василівна Шатун, очільниця культури громади Зоя Романівна Тимченко.

«Нехай небо над Україною буде мирним, а кожна родина живе у благополуччі та злагоді», - віншує земляків голова громади.

Пісенні вітання від народного самодіяльного колективу «Долинянка» сприймаються глядачами дуже тепло. Дзвінкі голоси і вправне виконання притаманні цьому колективу, тут проявилися на повну. Порадували глядачів також найменші жителі села. А завершився концерт виступом народного самодіяльного колективу «Строківчанка». Дівчата запалювали зал гуморесками та жартівливими замальовками, зволожували очі слухачів задушевними ліричними піснями. А останню пісню – «Єднаймося, люба родино» виконали всі разом.

Єдності нам і спільної роботи на процвітання нашого великого рідного краю!