СВЯТА ГРОМАДИ
ЛЕЛЯКИ ВІТАЮТЬ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ
Естафету святкових вітань із ювілеєм рідної держави продовжило село Леляки. У місцевому клубі урочисто і піднесено. Вишиті крила українських рушників, любовно зібрані місцевими культпрацівниками та жителями села, – сяють веселкою, так що навіть дивно, як людська рука поселила на полотні всі ці візерунки, квіти, листочки, сакральні символи. Поруч фотовиставка із таких рідних світлин земляків, - все розглядали численні шанувальники пісні, що повністю заповнили зал. Люди очікували концерту. Вітали зі святом староста села Валентина Жеребко та депутат від Леляків Віталій Трохименко. Усіх земляків запросили на свято – День села, який відбудеться 23 серпня у Семенівці.
А глядачів полонили вже інші речі: не відриваючи очей, дивились вони виступ самодіяльного вокального колективу із села Соснова «Любисток». Розпочався концерт однойменною піснею, а далі були задушевні співи, троїсті музики за участю улюблениці публіки Віри Яреми, жартівливі оповідки, що викликали розкотистий сміх у залі і шалені оплески аж до червоних долонь. Дві години концерту минули, як одна хвилина, подарувавши глядачам незабутні моменти насолоди творчістю. Щира вдячність колективу «Любисток» за різноплановий репертуар і відмінне виконання. Особливо глядачі відзначали стародавні шумові інструменти, якими майстерно володіли артисти.
Леляки вітають із ювілеєм рідну державу і бажають миру кожному дому.