СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 22.08.2021 13:23

ТИ У МЕНЕ ЄДИНА!

Таку назву мало дійство на відзначення ювілею Незалежної України, що пройшло у центральній садибі Студениківської громади. Площа перед Студениківським Будинком культури перетворилася на імпровізований концертний зал. За сцену слугували східці.

Обабіч від них - столи зі смаколиками від кожного села громади: короваї, вареники, випічка. Все це продавалося за символічну ціну. Зібрані кошти буде використано на придбання фарб для Наталії Рафальської. Для дітей працювали атракціони, ігрові майданчики, аніматори, батути.

Розпочався концерт із композиції «Привітальна» від танцювального колективу «Барвінок» села Переславське.

Зі словами святкових вітань з нагоди Дня Державного прапора України та 30-ї річниці Незалежності України звернулися:голова Студениківської об’єднаної територіальної громади Марія Олександрівна Лях, представники Бориспільської районної ради, директор Групи компаній «Нива Переяславщини» Віталій Шакель, Переяславський міський голова В’ячеслав Володимирович Саулко.

Від імені Бориспільської районної ради почесну відзнаку з нагоди річниці Незалежності громади вручили голові Студениківської громади Марії Лях та власнику Групи компаній «Нива Переяславщини» Олександру Мостіпану.

Вітаючи земляків зі святом Марія Олександрівна побажала єдності у досягненні мети, активності у розбудові кожного села громади, достатку у кожну родину і міцного здоров’я всім жителям громади.

Вікторину на знання історії нашої держави провела Олеся Крамаренко, а троє учасників, що набрали найбільше балів отримали пам’ятні сувеніри – кружки із салоганом громади : разом зможемо все!

Цілий парад короваїв від кожного села громади представили майстрині:село Переяславське – Любов Тимофіївна Сонько; село Соснова – Ніна Іванівна Антонова; село Строкова – Катерина Григорівна Остапенко; село Сомкова Долина – Лідія Олександрівна Горяєва; село Семенівка, Леляки – Лепеха Ганна Гаврилівна.

Свої музичні вітання дарували заслужений діяч естрадного мистецтва України, волонтерка Зоя Тимченко, «Дівчата з Левади» село Студеники; народний аматорський колектив «Червона калина» село Пристроми;

ансамбль «Любисток» село Соснова; хореографічний колектив Folkdanse; народний фольклорний аматорський колектив «Строківчанка » села Строкова; ансамбль «Надія» село Семенівка; народний аматорський колектив «Переяславка» село Переяславське; народний аматорський колектив «Долинянка» село Сомкова Долина; народний етнографічний аматорський фольклорний ансамбль «Вербиченька» село Пристроми; Андрій Мосієнко; Валентин Жуль, Тамара Кочерга село Леляки.

Справжнім сюрпризом для присутніх стали зіркові гості, добрі, щирі друзі нашої громади: народна артистка України, співачка і музичний режисер, солістка Хорватської Національної опери ім. Івана Зайця міста Рієка - Ольга Камінська. Саме вона двічі поспіль запрошувала аматорів громади на Міжнародний фестиваль «Українські солоспіви у Рієцці». Продовжив зірковий парад народний артист України, поет-пісняр, виконавець власних пісень, телеведучий, засновник багатьох фестивалів та конкурсів Мар’ян Гаденко!!!Саме він створив чудові фільми про мальовничі села нашої громади, саме він є частим гостем на наших святкуваннях,

Вітаємо всіх з Днем Державного прапора України, 30 річчям Незалежності України, дякуємо всім, хто брав активну участь у створенні та проведенні цього прекрасного свята, всім творчим колективам та окремим виконавцям , дякуємо всім, хто прийшов та святкував разом з нами.

Завершилося дійство спільним виконанням пісні на слова та музику Мар’яна Гаденка «Доле, моя доле», яка насправді стала народною.