БЛАГОДІЙНІСТЬ

Дата: 23.08.2021 13:30

ВТІЛИМО МРІЮ РАЗОМ!

Під таким гаслом у святкові дні проходила благодійна акція. У Студениківській громаді збирали кошти нашій землячці Наталії Рафальській.

Доля не завжди справедлива до нас, часом вона випробовує нас на міцність і підкидає такі життєві випробування, що навіть не зрозуміло, як із цим впоратись. Але якщо ти впорався, переміг обставини, а найперше себе, вона дарує тобі винагороду. Наталії після випробувань Бог послав талант до малювання. На її полотнах оживають місця, де вона ніколи не була, Від них віє глибиною і вселенським спокоєм, так, ніби вона знає якусь таємницю, котра невідома іншим людям. Вони умиротворені і чисті, її полотна, як буває чистою і наївною дитина.

Персональна виставка художниці організована у Будинку культури села Студеники. Саме тоді художниця зізналася про свою мрію: мати новий мольберт та гарні фарби для малювання. Мольберт їй подарувало молоде подружжя із села Козлів, родина Остапенків, а на хороші фарби зібрали сотні людей. Всього під час акції зібрано 1500 гривень. Найближчими днями кошти будуть вручені художниці.

Нехай вам добре пишеться, пані Наталю, нехай Муза живопису та її посестра покровителька поезії, що живуть у вашому домі, будуть до Вас прихильними. Прийміть глибоку шану від громади та повагу за Ваш подвижницький труд.