ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ 14.09.

Дата: 02.09.2021 08:56

СТУДЕНИКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
БОРИСПІЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08421 , Київська область, Бориспільський район с. Студеники, вул. Переяславська. 19

Тел.:(04467) 2-72-10;  2-74-34;  факс 2-71-42

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я №24 -02-05

02 вересня   2021 року

Про скликання  чотирнадцятої    сесії VІІІ скликання

Керуючись  п.8  ч.3 ст. 42  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Студениківської  сільської ради :

І.    Скликати    чотирнадцяту  сесію  Студениківської  сільської ради VIІскликання  14 вересня   2021 року о 14 год в приміщенні Студениківської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану за  2 квартал 2021 рік Комунального некомерційного підприємства  «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради.
  2. Про затвердження звіту про роботу  КНП «Переяславська БЛІЛ»  за 6 місяців 2021 року.
  3. Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Переяславська БЛІЛ»  на 2021 рік станом на 01 липня 2021 року.
  4. Про надання дозволу КП  «Переяславська БЛІЛ» на передачу в оренду бетонного майданчика для встановлення твердопаливного котельного обладнання для подальшого виробництва теплової енергії з альтернативних видів палива.
  5. Про внесення змін до рішення Студениківської сільської ради УІІІ скликання від 23.12.2020 року №112-ІІІ-УІІІ «Про бюджет Студениківської сільської територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього зі змінами.
  6. Про схвалення прогнозу бюджету Студениківської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  7. Про внесення змін до рішень Студениківської сільської ради № 11-І-VIII від 11.11.2020 року «Про утворення старостинських округів Студениківської сільської ради та затвердження Положення про старосту» та №10-І-VІІ від 02.01.2018 року «Про утворення старостинських округів та покладання обов’язків старости».
  8. Про проведення організаційно-штатних заходів по оптимізації чисельності та штату працівників апарату Студениківської сільської ради та її виконавчих органів, закладів освіти та закладів культури.
  9. Про внесення змін до структури та штатної чисельності Студениківської сільської ради та її виконавчих органів.
  10. Про внесення змін  до штатного розпису апарату Студениківської сільської ради та її виконавчих органів
  11. Про внесення змін до штатного розпису закладів освіти Студениківської сільської ради.
  12. Про внесення змін до штатного розпису закладів культури Студениківської сільської ради.
  13. Про приведення у відповідність до закону  категорій посад старост.
  14. Про внесення змін до рішення № 21-І-VIII від 11.11.2020 року «Про встановлення складових заробітної плати сільського голови.
  15. Про внесення змін до рішення № 22-І-VIII від 11.11.2020 року « Про затвердження розміру преміювання заступникам сільського голови.
  16. Про затвердження Статуту Студениківського  інклюзивно-ресурсного центру в новій редакції.
  17. Про затвердження змін до штатного розпису Студениківського інклюзивно-ресурсного центру на 2021 рік.
  18. Про затвердження Порядку про проведення громадського обговорення кандидатури старости  на території Студениківської сільської територіальної громади.
  19.  Про набуття повноважень у сфері державної реєстрації.
  20. Про звернення до  ПрАТ ДТЕК «Київські регіональні електромережі» та Національної комісії, що здійснює Державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо  якості постачання електроенергії в села громади.
  21. Про затвердження акта інвентаризації майна, що пропонується до списання.
  22. Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття по вулиці Черняховського в с.Пристроми Переяслав-Хмельницького району Київської області».
  23. Про створення комунального підприємства «Студеникиводоканал» Студениківської сільської ради та затвердження його Статуту.
  24. Про укладення Угоди про соціальне партнерство з ТОВ «ЛАЙФСЕЛЛ».
  25. Про внесення змін до штатного розпису КП «Господар».
  26. Про затвердження фінансового плану КП «Господар» на 2022 рік.
  27. Про виплату одноразової матеріальної допомоги на лікування.
  28. Про виплату одноразової матеріальної допомоги на народження дитини.
  29. Про продовження договору оренди з Баришівським райСТ  на користування земельною ділянкою в с. Леляки по вул. Калинова, 1.
  30. Про вжиття заходів з державної реєстрації земельних ділянок та прийняття їх у комунальну власність Студениківської сільської ради.
  31. Земельні питання.

ІІ.  Секретарю сільської ради оприлюднити  дане розпорядження на офіційному  сайті  сільської ради,  повідомити депутатів сільської ради та керівників структурних підрозділів про дату, час та місце  проведення  сесії сільської ради.

Сільський голова:            підпис                    М.О. Лях