ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 07.09.2021 12:55

Рота №4 Полку поліції особливого призначення  орієнтує безробітних Переяславщини  на службу в поліції

06 вересня 2021 року у Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії відбулася презентація  роти №4 Полку поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Київській області для безробітних та шукачів роботи.

Старший інспектор роти №4 Полку поліції особливого призначення ГУ Національної поліції в Київській області старший лейтенант поліції Андрій Омельченко ознайомив присутніх зі специфікою роботи в поліції та особливостями прийому на службу. Наголосив на важливості зазначеної служби, що полягає, в першу чергу, на відповідальності за життя громадян і правопорядку в країні. Слухачам було запропоновано подати електронну заявку на участь у конкурсі.

Учасники заходу цікавились умовами праці та її оплати, знаннями та навичками, які необхідні для роботи в поліції, деталями прийому на службу.

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: м. Переяслав, вул. Шевченка, 23, каб.№14, 11, телефони для довідок (04567)5-16-82, (04567)5-17-54