ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ

Дата: 14.09.2021 12:44

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ У СТРОКОВІЙ

Традиційний виїзний прийом голови Студениківської ТГ Марії Лях не був велелюдним, однак став результативним.

«Відразу після створення громади людей на прийом приходило багато, зараз ми вже налагодили комунікацію і через старосту, і через депутатів, і через соціальні мережі. Часом буває, що людям простіше написати на сторінку громади, аніж звернутися до конкретного відповідального за цю ланку роботи. Усі питання життєдіяльності можна вирішити із старостою, якщо не вдається можна звернутися до депутата чи до мене, тому вважаю, що наразі ми вже можемо говорити про чіткий алгоритм дій мешканців громади у разі виникнення проблемних питань. Я вдячна, що жителі активні і ми маємо зворотній зв’язок. Нині у Строковій маємо вирішити одне із суттєвих питань – запустити процес оформлення землі для наших хлопців – учасників АТО. Уся підготовча робота для цього уже проведена», - зазначила Марія Олександрівна.

Насправді до старостату запросили п’ятьох мам учасників АТО. Подальші дії щодо оформлення земельних ділянок по 2 гектари пояснила очільниця земельного відділу громади Олена Василівна Гриневич. Зокрема визначено ділянки, які будуть розподілені. Так як всього три представниці воїнів були присутні, вони по черзі тягнули номерки і таким чином було визначено, яка саме ділянка попаде тій чи іншій особі. До кінцевого оформлення землі мине ще деякий час, однак це надасть земельному відділу можливість розпочати роботу із оформлення. Тим часом виявилося, що зараз у зоні ООС перебуває ще один воїн, тому решта ділянок ще будуть підшуковуватись.

Також староста села Строкова Микола Васильович Жук запросив гостей до місцевої церкви – справжньої окраси села.