Дата: 23.09.2021 15:07

ЩОДО РОБОТИ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Кабінет Міністрів вніс зміни до своєї Постанови від 22 вересня та вирішив скасувати пороги вакцинації для дитячих садків та початкової школи.

"Спільно з Міністерством охорони здоров'я вважаємо доцільним передбачити можливість відвідування закладів освіти для здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів загальної середньої освіти та учнів 1-4 класів ЗСО незалежно від рівня епідемічної небезпеки", - сказав на засіданні уряду міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Середні і старші класи можуть продовжити роботу в очному режимі у "жовтій" зоні тільки за умови вакцинації 80% працівників закладу. Там, де цей поріг не досягнуто, вводиться дистанційне навчання.

Відповідно до ухвалених змін та на підставі Протоколу Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №21 від 23 вересня Студениківська сільська рада внесла зміни до свого Розпорядження.

Починаючи із 24 вересня 2021 року Переяславський ЗДО працюватиме у штатному режимі.