ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 22.09.2021 08:45

Т 10-32 РЕМОНТУВАТИМУТЬ

Служба автомобільних доріг у Київській області завершила процес тендерних закупівель. Вартість робіт 229, 5 мільйонів гривень. Ремонтуватимуть трасу Т 10-32 від міста Переяслав до траси Київ-Харків. Для Студениківської громади – це радісна звістка, бо траса проходить через Старі Студеники і виходить на Київ-Харків якраз по тій дорозі, якою користуються і Студеники. Студениківська громада неодноразово зверталася до Служби автомобільних доріг Київщини з проханнями щодо ремонту вищевказаної дороги і ось нарешті ми дочекалися…Процес тендерних закупівель та термін для їх оскарження завершився, тому маємо надію, що найближчим часом розпочнуться самі роботи. Виконавець - Товариство з обмеженою відповідальністю "ДС ПРОМ ГРУП".