ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 28.09.2021 14:34

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ФАХІВЦЯМИ

Протягом вересня 2021 року відбулися виїзні заходи фахівців Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості до об’єднаних територіальних громад.

Метою заходів, що були проведені на території Циблівської, Ташанської, Дівичківськоїта Студениківськоїсільських рад, було інформування мешканців громади щодо послуг та можливостей служби зайнятості. Громадяни отримали інформацію про сайт Державної служби зайнятості та його можливості, про проходження дистанційного навчання від державної служби зайнятості (відеокурси та вебінари), про формування навчальних груп в центрах професійно-технічної освіти.

Також до таких заходів долучається юрист  Броварського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка надавала юридичні консультації населенню та проводила інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Сільські мешканці були задоволені можливістю отримання послуг безпосередньо на території громади.