ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 28.09.2021 14:04

У ПРИСТРОМАХ ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ ВІДЕОНАГЛЯД

Село Пристроми поповнило список населених пунктів громади, які невдовзі доєднаються до проекту «Безпечна громада». З минулого тижня у населеному пункті працює підрядник ПП «БІУст». Наразі виконані роботи із облаштування кабелю, вставлено самі камери відеоспостереження. Всього їх буде 19, місце встановлення визначено спільно старостою старостинського округу Юрієм Анатолійовичем Саєнком та очільником Центру безпеки громади Василем Петровичем Байлом із врахуванням всіх можливих в’їздів у село. Камери сучасні, із функцією розпізнавання номерів та автономною підсвіткою, що не залежить від вуличного освітлення.

«Роботою нової підрядної організації ми задоволені, вони також здійснюватимуть обслуговування уже встановлених відеокамер громади. У всіх населених пунктах камери працюють, в тому числі і у Сомковій Долині, де нещодавно були поломки. По селу Пристроми залишилося запустити обладнання, вивести його на екран старости та на пульт відеоспостереження у Центрі безпеки громади. Наступними на встановлення відеонагляду будуть села Семенівка та Строкова», - коментує стан справ із впровадження проекту «Безпечна громада» голова ТГ Марія Лях.