СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 04.10.2021 19:47

НЕХАЙ НАД СЕЛОМ СЯЄ ЩАСЛИВА ЗОРЯ

«Моє рідне село! Моя добра велика родина!

Процвітання тобі побажаю я знову і знов.

Хай щаслива зоря, земляки мої, вас не покине,

Нехай з вами завжди будуть віра, надія й любов!»

Із таких добрих слів віншувань зі святом розпочалося святкування Дня села у Козлові. Хоча святкували віртуально, все ж не бракувало на святі приємних моментів, нагороджень, вітань, пісень і гарного настрою.

Спершу господарі свята вручили хліб-сіль та надали перше слово очільниці Студениківської громади Марії Лях. Виступаючи перед присутніми, вона привітала усіх із днем села, побажала доброго здоров’я, благополуччя у родинах, щоденної радості і втілення мрій та сподівань. Принагідно Марія Олександрівна наголосила на необхідності берегти власне життя та пройти якомога швидше щеплення від коронавірусної інфекції та убезпечити себе і своїх близьких від моральних та матеріальних втрат у разі захворювання.

Цілий парад короваїв влаштували для гостей свята: голови громади Марії Лях, старости Григорія Кобялка, депутата Віталія Трохименка, місцевого землевласника Світлани Єгорової.

А далі – лунали піснеспіви у виконанні місцевих зірок помостів. Народний вокальний колектив «Осіннє золото» під керівництвом Леоніда Мартиненка порадував новою концертною програмою. Пісенні вітання лунали для ювілярів- довгожителів, молодих родин, шанованих людей села, які були запрошені до клубу.

Приємно було відзначити усім, хто був присутній, що тут, як і ведеться в наших селах, знають і пам’ятають про кожного односельця.

Звичайно, назвали й імена тих жителів сіл, які в цьому році з’явилися на світ, щиросердечно бажаючи їм доброї долі і дитинства на радість батькам.

Лунали над широкими просторами сільського привілля щирі слова-побажання і западали кожному в душу, аби прорости там бажанням любити це життя і творити добрі справи. Тож щиро вітаємо жителів із святом рідного села, зичимо щедрої долі і щасливої зорі над селом!