ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 13.10.2021 08:15

Київщина готова до опалювального сезону 2021-2022

Газу для потреб соціальної сфери та населення цілком достатньо?? Наголошую на цьому!

????Додам, що у понеділок ми провели засідання обласної комісії ТЕБ та НС, де обговорили технічні питання прискорення підписання договорів на постачання газу.

????«Нафтогаз України» вже до 15 жовтня готовий підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери: школами, садочками, лікарнями, тощо.

??Маніпулювати на цій темі вважаю недоречним! Адже ціна на газ для населення складає 7,42 грн., для соціальної сфери повна ціна з ПДВ та тарифом на транспортування– 16,8 грн.

????????Держава всіма способами допомагає місцевому самоврядуванню не допустити кризи, в тому числі, за допомогою спецціни.

Тож Київщина розпочне опалювальний сезон вчасно і наші жителі будуть забезпечені стабільною подачею тепла ????