ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 13.10.2021 15:04

НА КИЇВЩИНІ ВВЕДУТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ОДИН ІЗ МОСТІВ У РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

На Київщині готуються вводити в експлуатацію міст на автошляху Васильків-Княжичі-Лука-Гореничі. Капітальний ремонт на об’єкті тривав у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 11 жовтня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Завершили ще один дорожній проєкт у регіоні. Міст оновлювали за кошти субвенції з державного бюджету. Загальна вартість робіт склала 41,4 млн грн», – уточнив Василь Володін.

Підрядники вже влаштували на об’єкті дорожню розмітку та освітлення. Незабаром міст планують ввести в експлуатацію.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА