ВІТАННЯ

Дата: 14.10.2021 16:04

ВІТАЄМО З ДНЕМ СЕЛА СТУДЕНИКИ, ДНЕМ ГРОМАДИ, ПОКРОВОЮ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Шановні земляки!

Вітаю кожного жителя Студеників із Днем села! Благополуччя родинам, щасливого майбутнього нашим дітям, Божої ласки над кожним обійстям, заступництва Богоматері.

У череді християнських свят Покрова обіймає одне з чільних місць для української ментальності! Канонічно вона бере початок із центру православ’я - Константинополя, де під час облоги міста вірянам явилася Пречиста Діва та своїм Омофором врятувала місто від ворогів. Для українства це свято

особливо вшановують ще з часів козацтва, яке вважало Божу Матір Покровителькою і Заступницею воїнства.

Історична справедливість нещодавно відновлена і на Покрову ми відзначаємо День захисників і захисниць України, тому у першу чергу вітаємо усіх тих, хто ніс або несе священну варту на східних рубежах країни, протистоячи російській агресії.

Слава Україні-Героям Слава!

Цілком справедливо ми вважаємо цей день головним чоловічим святом, які покликані дбати про безпеку і добробут країни та власних родин, бути прикладом для наслідування своїми дітьми.

Божа Матір для нас - еталон духової чистоти, тому закликаю вас підійти до свята з чистими помислами. Хай принесе воно спокій і достаток кожному дому, життя у гармонії з оточуючим світом!

Хай прийде свято у кожну оселю нашої дружної громади, хай вселить віру у те, що під омофором Покрови Пресвятої Богородиці Україна зміцніє

і стане у ранг великих і потужних європейських держав, бо ми для цього маємо сильну віру, роботящий народ і докладаємо максимум зусиль!

З повагою, Марія Лях