Дата: 20.10.2021 14:38

РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

У зв’язку із захворюванням на коронавірусну інфекцію двох працівників дошкільного закладу села Переяславське, комісія із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Студениківської ТГ, ухвалила рішення про призупинення освітнього процесу у дошкільному закладі з 20 жовтня по 2 листопада 2021 року включно.

Принагідно нагадуємо, що в разі введення «червоного» рівня епіднебезпеки освітні заклади працюватимуть за умови повної 100% вакцинації усіх працівників. Також із 21 жовтня вводиться особливі правила пасажирських перевезень. Для користування міжрегіональним транспортом у регіонах із жовтим та червоним рівнем епіднебезпеки потрібно буде мати один із вказаних документів:

• оформлений на порталі “Дія” або в однойменному додатку “жовтий” чи “зелений” міжнародний чи внутрішній COVID-сертифікат на підставі отримання однієї дози вакцини або повного курсу вакцинації;

• іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, які включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;

• документ про отримання однієї дози вакцини – форма 063-О, яку можна отримати одразу після процедури у лікаря, який проводив щеплення;

• Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, яке буде чинним рік від дати останнього щеплення. Його можна оформити у лікаря, що проводив щеплення в пункті щеплення закладу охорони здоров'я, або в сімейного лікаря;

• негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на COVID-19, чинні 72 години від часу здавання матеріалу на аналіз.

З огляду на вищевказане, просимо усіх не легковажити свом життям та зробити щеплення. Наразі усі види вакцин у громаді доступні, а мобільна бригада медиків готова виїхати у будь-який населений пункт чи додому в разі потреби. Вакцинуйтесь! Разом ми сильніші!