РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУРИ СТАРОСТИ

БОРИСПІЛЬСЬКОГО    РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 30-02-05

23 жовтня   2021року                                                                         с. Студеники

Про  проведення громадського

обговорення кандидатури старости на території

об’єднаного старостинського округу

З метою сприяння територіальній громаді у здійсненні права на участь у місцевому самоврядуванні та забезпечення належного рівня діяльності Студениківської сільської  територіальної громади,  відповідно до Порядку проведення  громадського обговорення кандидатури старости Студениківської сільської територіальної громади, затвердженого рішенням Студениківської сільської ради № 661-ХІV-VІІІ від 14.09.2021року, керуючись   абз. 2 ч.1 ст. 541, п. 20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголошую проведення громадських обговорень кандидатури старости об’єднаного старостинського округу  створеного шляхом об’єднання   Козлівського, Сомководолинського та Строківського  старостинськиий округів та провести їх у термін з 26.10.2021 року по 04.11.2021 року.
  2. Виношу на громадське обговорення  кандидатури на посаду старости  об’єднаного старостинського округу  :

Кобялка Григорія Миколайовича;

Шатун Тетяну Василівну;

Жука Миколу Васильовича.

1.  Для  організації проведення громадських обговореннь та забезпечення їх документального оформлення,  створити організаційний комітет  у складі:

Гудзь Микола Михайлович – заступник сільського голови, голова організаційного комітету;

Нестеренко Євгеній Анатолійович – головний спеціаліст відділу з

юридичних питань, секретар організаційного комітету;

члени комітету:

Стрижак Ніна Григорівна, секретар сільської ради;

Сєдіна Лариса Василівна, депутат сільської ради:

Музика Сергій Віталійович, депутат сільської ради;

Ярема Володимир Сергійович, депутат сільської ради;

Плугатар Ірина Іванівна, діловод Козлівського старостинського округу;

Бобир Світлана Анатоліївна,діловод Сомководолинського

старостинського округу;

Гавижа Людмила Григорівна, діловод Строківського старостинського

округу.

1. Організаційному комітету у своїй роботі керуватися Порядком проведення  громадського обговорення кандидатури старости Студениківської сільської територіальної громади, затвердженого рішенням Студениківської сільської ради № 661-ХІV-VІІІ від 14.09.2021року.
  2. Консультації з  громадськістю проводити   у формі вивчення громадської думки шляхом зібрання підписних листів.
  3. Під час проведення громадських обговорень, з-метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19,  дотримуватися протиепідемічних заходів, відповідно до встановленої зони.
  4. Секретарю сільської ради забезпечити  розміщення  інформаційного повідомлення про проведення громадських обговорень кандидатури старости  об’єднаного старостинського округу на офіційному веб-сайті Студениківської сільської ради, групі «Студениківська об’єднана територіальна громада» у соціальній мережі  «Фейсбук».

7.   Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою

Сільський  голова:                    підпис                                      М.О. Лях