РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЩОДО "ЧЕРВОНОГО" РІВНЯ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЩОДО "ЧЕРВОНОГО" РІВНЯ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ

СТУДЕНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 29 жовтня 2021 року с. Студеники № 72 -02-06

Про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Відповідно до пункту 23 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, (зі змінами), Протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 вересня 2021 р. № 25, Протоколу № 22 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Студениківської сільської ради від 27.10.2021р.:

1. З 00 год 00 хвилин 30 жовтня 2021 pоку встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Згідно з карантинними правилами, встановленими для «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки, забороняється:

• робота закладів освіти, окрім закладів дошкільної освіти і учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти;

• проведення масових заходів;

• робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос;

• робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів;

• робота закладів культури.

3. У «червоній» зоні робота закладів освіти можлива лише за умови наявності в усіх працівників шкіл зелених COVID-сертифікатів – вакцинація двома дозами вакцини. Освітні заклади Студениківської сільської територіальної громади мають таку статистику вакцинації: Студениківський ЗДО – 100%; Переяславське НВО (школа) – 100%; Пристромський ЗДО - невакцинована 1 особа; Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. – невакциновано 3 особи; Пристромська ЗОШ І-ІІІ ст. - невакцинована 1 особа; Студениківський ОЗЗСО – невакциновано 2 особи ; Соснівська філія – невакциновано – 3 особи; Переяславське НВО (садок) – невакциновано – 2 особи.

4. З 01.11.2021 по 05.11.2021 року освітні заклади Студениківської сільської територіальної громади працюють дистанційно, відповідно до листа Міністерства освіти і науки №1/9-569 від 25.10.2021 року.

5. З 08.11.2021 року, в зв’язку з невиконанням підпункту 10 пункту 33 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “ Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, (зі змінами), учні 5-11 класів переводяться на дистанційну форму навчання.

6. Дозволяється робота АЗС, аптек, ветеринарних магазинів та усіх продовольчих магазинів при дотримання протиепідеміологічних правил, зокрема дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.

7. Обмеження червоного рівня не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників, розважальних закладів, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів зеленого COVID-сертифікату

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника сільського голови Гудзя М.М.

Сільський голова: підпис М.О. Лях