Голос Студениківської громади №16 від 18 вересня 2021 року

Дата: 18.09.2021 15:43

ЗАРАДИ ДОРОГИ МОЖНА ПОТЕРПІТИ

Саме так говорили жителі села Пристроми, яких ми зустрічали цього дня. А причина незручностей – гарна: у селі почали ремонтувати одну із найбільших вулиць – Черняховського. Якраз поруч з сільською радою видно гори щебеню і знято верхній шар асфальту.
Усі жителі села, яких ми зустрічали, дякували старості Юрію Анатолійовичу Саєнку за роботу. Мовляв, якби років десять тому була на посаді така людина, уже давно у селі все було б зроблено.
А староста дякує автодорожникам, громаді та місцевому підприємству
за допомогу.
«Верхній шар асфальту, який зняли дорожники, використали, щоб підсипати вибоїни на інших вулицях, зокрема і у районі чорнобильського поселення. Все-таки зручніше буде проїжджати, доки вони дочекаються ремонту.
Натомість виконавець робіт, ТОВ «Агрошляхбуд», не тільки заасфальтує вулицю, але й зробить невеличкий заїзд до кладовища.
Вулиця Черняховського була така розбита, що водії маршруток відмовлялися нею їздити», - розповідає староста про хід робіт голові Студениківської громади Марії Лях.
«Виконавець робіт – відомий виробничник, адже тільки у громаді за останній час виконував роботи із асфальтування більшості
вулиць і вони витримали перевірку часом. У нас немає нарікання на
якість та терміни роботи. Вулицю Черняховського також обіцяють
зробити за тиждень», - зазначає Марія Олександрівна. Долучилося