ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 03.11.2021 12:09

РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ СТАРОСТАТУ

Продовжується ремонт адмінприміщення Сомководолинського старостинського округу. Наразі будівельники облицювали фасадні колони, підшили стелю, облаштували систему водостоків, тротуарною плиткою виклали мощення по периметру будівлі, облаштували сходи та забезпечили приміщення пандусами, відповідно до вимог безбар’єрності. Металевими швелерами закріпили вікна, обшили металом, зв’язали стіни, на яких були тріщини, підготувавши тим самим будівлю до утеплення. Також зміцнять стіну над слуховим вікном поруч із приміщенням пошти, змінять балки над вікном.

«Хоча до внутрішніх ремонтів у цьому році ми не дійдемо і стіни ще чекають оновлення, однак опалення вже працює,значить і відвідувачам медичного та поштового закладу буде значно затишніше, - зазначає староста села Тетяна Василівна Шатун.