ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО

Дата: 11.11.2021 10:30

ПОНАД 98%: НА КИЇВЩИНІ МАЙЖЕ ЗАВЕРШИЛИ ВСІ РОБОТИ В ШКОЛАХ, ЯКІ ЦЬОГО РОКУ ВКЛЮЧИЛИ ДО ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА

Цього року на Київщині до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включили шість шкіл. Загальний відсоток будівельної готовності по ним складає 98,2%.

На цьому сьогодні, 8 листопада, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«З початку року ми працювали над оновленням шести закладів загальної середньої освіти. Три з них – міські, ще три – сільські. Це той баланс, якого ми намагаємось дотримуватись, адже комфортні умови для навчання мають бути в нашому регіоні скрізь. І ми докладаємо максимум зусиль, щоб досягти такого результату», – прокоментував Василь Володін.

Відтак на Київщині вже провели термомодернізацію школи в селі Жоравка Яготинської громади, капітальні ремонти шкіл у селах Вовчків Поліської громади та Пашківка Макарівської громади, а також реконструкцію школи в Славутичі та капітальний ремонт НВК у Яготині.

Зазначимо, що в 2022 році реалізація програми «Велике будівництво» на Київщині продовжиться. В її рамках уже запланували оновити в області ще п’ять шкіл.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА