ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО

Дата: 16.11.2021 12:00

ПОНАД 873 МЛН ГРН ПЛАНУЮТЬ СПРЯМУВАТИ В РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ КИЇВЩИНИ У 2022 РОЦІ

Понад 873 млн грн планують спрямувати на реалізацію проєктів соціальної інфраструктури Київщини наступного року. Із них більша частина – 685 млн грн – буде виділена з державного бюджету.

Про це сьогодні, 15 листопада, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«На 2022 рік ми запланували в області 16 проєктів у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Усі вони вже погоджені. Вартість робіт на кожному об’єкті прорахована. На реалізацію потрібно буде понад 873 млн грн. Значну частину цих коштів ми отримаємо з державного бюджету, залишок буде дофінансований із місцевих. Вдосконалення інфраструктури є найкращою довгостроковою соціальною інвестицією, тож ми прагнемо, щоб цей процес був динамічним і постійним», – акцентував Василь Володін.

Зазначимо, що в 2022 році на Київщині запланували будівельно-монтажні роботи в п’яти дитсадках і п’яти школах, а також на п’яти спортивних об’єктах і одному соціально-економічному. Серед них як проєкти «з нуля», так і добудова та реконструкції.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА